Türkiye'nin Ashley Tisdale Fanı
Ashley Tisdale sitemizden yararlanmak için (kayıt) üye olmanız lazım.. Hemen üye olun !
Ashley Tisdale sitemizden yararlanmak için (kayıt) üye olmanız lazım.. Hemen üye olun !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Haberler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
aleynaß
Admin Admin
aleynaß

Haberler Vide
MesajKonu: Haberler   Haberler EmptyCuma Şub. 27, 2009 3:05 pm

Fb hakkında haberleri burada paylaşalım... Mutlu
aleynaß
Admin Admin
aleynaß

Haberler Vide
MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler EmptyCuma Şub. 27, 2009 3:05 pm

JD[Jonas] demiş ki:

Yılın oyuncusu Semih, Yılın Golü ise Deivid'den
27 Şubat 2009 Cuma
Haberler 2009-02-27_u446

Haberler Icon_001Futbol Haberleri kategorisindeki haberleri görüntüle
Haberler Clearpixel
Haberler Icon_001Tüm haber kategorilerini görüntüle
1907 ÜNİFEB Derneği'nin 'Aydınlık Gelecek Ödülleri', derneğin Türkiye genelindeki üyelerinin katıldığı oylamayla sahiplerini buldu. Oyuncularımızdan Deivid ve Semih ödüle layık görüldü. ÜNİFEB yöneticileri Samandıra Kamp Merkezi'nde ödülleri sahiplerine verdi.
1907 ÜNİFEB Derneği'nin, Fenerbahçe Spor Kulübü'nde 2008'in en iyilerini tespit etmek amacıyla üyeleri arasında yaptığı oylamaya göre Deivid de Souza'nın 9 Kasım 2008'de oynanan lig maçında Galatasaray'a attığı gol 'Yılın Golü' seçilirken, 'Yılın Futbolcusu' olarak da Semih Şentürk ödüle layık görüldü. 1907 ÜNİFEB Derneği yöneticileri ve üyeleri, Samandıra Kamp Merkezi'nde Deivid ve Semih'e ödüllerini verdi. Ödülü alan Deivid, dernek üyeleriyle birlikte yengeç dansı yaptı. Dernek üyeleri, Samandıra'da oyuncularımız Güiza ve Roberto Carlos'la da hatıra fotoğrafı çektirdi

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Haberler 2009-02-27_u1

Haberler 2009-02-27_u2

Haberler 2009-02-27_u3

Haberler 2009-02-27_u4

Haberler 2009-02-27_u5

Haberler 2009-02-27_u9

Haberler 2009-02-27_u10
JD[Jonas]
Ashley Üyesi Ashley Üyesi
JD[Jonas]

Haberler Vide
MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler EmptyCuma Şub. 27, 2009 3:09 pm

Sivasspor maçını Göçek yönetecek
26 Şubat 2009 Perşembe
Haberler 2008-09-18_hakem446

Haberler Clearpixel
Türkiye Futbol Federasyonu Turkcell Süper Ligi'nin 22. haftasında maçları yönetecek hakemleri açıkladı. Buna göre Fenerbahçemiz ile Sivasspor arasında 28 Şubat Cumartesi günü Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanacak maçı Hüseyin Göçek yönetecek. Göçek'in yardımcılıklarını Tarık Ongun ve Alpaslan Dedeş yapacak. Zafer Demir ise maçta dördüncü hakem olarak görev alacak.
JD[Jonas]
JD[Jonas]

Haberler Vide
MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler EmptyCuma Şub. 27, 2009 3:10 pm

Fenerbahçe Kart avantajları sürüyor
25 Şubat 2009 Çarşamba
Haberler 2009-01-30_formakart

Haberler Icon_001Fenerbahçe Kart kategorisindeki haberleri görüntüle
Haberler Clearpixel
Fenerbahçe Kart'ını yenilemek ya da yeni kart almak isteyen tüm taraftarlarımıza, 85 TL'lik Fenerbahçe orijinal maç forması, çocuk formasıyla birlikte 65 TL'ye verilecek. Bu özel kampanyadan faydalanmak isteyen tüm Fenerbahçelilerin vakit kaybetmeden aşağıdaki irtibat numaralarından bize ulaşmalarını bekliyoruz.

İrtibat numaraları:
0 216 542 18 92
0 216 542 18 93
0 216 542 18 95
0 216 542 18 96

NOT: Kampanyamız 1.000 forma ile sınırlı olup, irtibat numaralarından Fenerbahçe Kart Merkezi'nin aranması durumunda geçerli olacaktır
JD[Jonas]
JD[Jonas]

Haberler Vide
MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler EmptyCuma Şub. 27, 2009 3:12 pm

Sivasspor maçı için İDO’dan ek sefer
26 Şubat 2009 Perşembe

Haberler 2008-08-26_ido446

Fenerbahçemiz ile Sivasspor arasında 28.02.2009 Cumartesi günü yapılacak ve saat 19:00 da başlayacak lig maçı için İDO tarafından deniz otobüsü ek seferleri düzenlenmiştir. Sefer saatleri aşağıdaki gibidir.

Bakırköy Kadıköy
Kalkış Varış
17:00 17:20
17:50 18:10
Kadıköy Bakırköy
Kalkış Varış
21:35 21:55
JD[Jonas]
JD[Jonas]

Haberler Vide
MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler EmptyCuma Şub. 27, 2009 3:58 pm

Özgür Çek 5 yıl için imza attı
27 Şubat 2009 Cuma

Haberler 2009-02-27_imza446
PAF Takımımızın başarılı oyuncularından Özgür Çek, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Basın Toplantı Odası'nda 5 yıllık profesyonel sözleşmesine imza attı. Saat 14.00'de başlayan imza töreninde Özgür Çek'e Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu ile Altyapı Koordinatörümüz Şenol Çorlu eşlik etti.

Törende öncelikle söz alan Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu, Özgür'ü yetiştiren ailesine ve hocalarına teşekkür ettiği konuşmasında şunları söyledi: "Sizlere daha önce Abdülkadir'in imza töreninde birkaç genç arkadaşımızı daha transfer edeceğimizi söylemiştim. Bugün, gençleştirme projesiyle ilgili bir adım daha atıyoruz. İlk örneği Özgür Çek. Altyapımızda yetişen genç arkadaşımız, Pazartesi günü A Takım'la birlikte antrenmana çıkacak. Yetenekli genç futbolcuları kulübe kazandırma amaçlı projemiz devam edecek. Özgür'ün babası Kadir Bey'e, Altyapıdan sorumlu yönetim kurulu üyemiz Ömer Temelli'ye ve Altyapı Koordinatörümüz Şenol Çorlu'ya teşekkür ediyorum. Kendisinin üst düzeyde önemli bir futbolcu olacağına inanıyorum ve ona 'Hoş geldin' diyorum"

Altyapı Koordinatörümüz Şenol Çorlu ise öğrencisi hakkında şunları söyledi: "Genç ve yetenekli arkadaşlarımızı kulübümüze kazandırmak öncelikli hedefimizdi. Bu hedefimizi birer birer gerçekleştiriyoruz. Özgür, kişiliğiyle, karakteriyle ve yeteneğiyle uzun yollar Fenerbahçe'ye hizmet edecektir. Kendisinden sonra gelecek arkadaşlara da örnek oluşturacaktır.
Şu an Teknik Direktör Aragones'in Paf takımda takip ettiği 2'den fazla futbolcumuz da bulunuyor. Onlar da bu prosedürden geçecekler. Sadece bizim altyapımız değil, Fenerbahçe'de oynayacağına inandığım genç yetenekleri de takip ediyoruz. Özellikle Almanya'yı yakından takip ediyoruz. Gökhan Töre ile anlaşmıştık ancak kendisi Chelsea'de oynamayı takdir etti. Özgür'e teşekkür ediyorum. Başkan Aziz Yıldırım'a ve tüm Fenerbahçe Yönetim Kurulu'na şahsım ve altyapı adına ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

İmza atan yeni transferimiz Özgür Çek de son olarak söz aldı ve "Beni buraya layık gören Başkanımız Aziz Yıldırım'a ve Yönetim Kurulu'na teşekkür ediyorum. Bana olan güvenlerini boşa çıkarmayacağım. Bu formanın ne kadar büyük olduğunu biliyorum. Ve karşılığını vereceğime inanıyorum. Roberto Carlos benim örnek aldığım bir futbolcu. Onunla aynı takımda olmak ve idmanlara çıkmak çok heyecan ve gurur verici." dedi.

Özgür Çek imza attıktan sonra, basın mensuplarının bu kadar genç futbolcuyu bir arada transfer eden ve etme planı bulunan Fenerbahçe'nin, bir pilot takım kurma gibi bir düşüncesinin olup olmadığı yolundaki soruya Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu şu açıklamayı yaptı: "Evet bir pilot takım kurma düşüncemiz var. Önümüzdeki sezon veya daha sonraki sezonda, Bank Asya Ligi veya onun altındaki ligden bir takımı pilot takım olarak düşünüyoruz. A Takımımızda kadroya giremeyen oyuncularımız, bu pilot takıma göndermeyi düşünüyoruz" diye konuştu.

Özgür Çek hakkında:

Özgür Çek, 3 Ocak 1991 yılında Tokat Erbaa'da dünyaya geldi. 8 yaşında altyapımızda futbola başladı. Daha sonra 2002'de Harb-iş, 2004'de Pendikspor'da oynadıktan sonra 2006 yılında tekrar Fenerbahçe'ye geldi. U 17 ve U 19 Milli takımlarında tam 46 kez görev aldı.
Fenerbahçe profesyonel futbol takımıyla bugün 5 yıllığına sözleşmesini imzalayan yıldız oyuncu sol açık mevkiinde oynuyor.

Özgür Çek 5 yıl için imza attı
27 Şubat 2009 Cuma

Haberler 2009-02-27_imza446
PAF Takımımızın başarılı oyuncularından Özgür Çek, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Basın Toplantı Odası'nda 5 yıllık profesyonel sözleşmesine imza attı. Saat 14.00'de başlayan imza töreninde Özgür Çek'e Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu ile Altyapı Koordinatörümüz Şenol Çorlu eşlik etti.

Törende öncelikle söz alan Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu, Özgür'ü yetiştiren ailesine ve hocalarına teşekkür ettiği konuşmasında şunları söyledi: "Sizlere daha önce Abdülkadir'in imza töreninde birkaç genç arkadaşımızı daha transfer edeceğimizi söylemiştim. Bugün, gençleştirme projesiyle ilgili bir adım daha atıyoruz. İlk örneği Özgür Çek. Altyapımızda yetişen genç arkadaşımız, Pazartesi günü A Takım'la birlikte antrenmana çıkacak. Yetenekli genç futbolcuları kulübe kazandırma amaçlı projemiz devam edecek. Özgür'ün babası Kadir Bey'e, Altyapıdan sorumlu yönetim kurulu üyemiz Ömer Temelli'ye ve Altyapı Koordinatörümüz Şenol Çorlu'ya teşekkür ediyorum. Kendisinin üst düzeyde önemli bir futbolcu olacağına inanıyorum ve ona 'Hoş geldin' diyorum"

Altyapı Koordinatörümüz Şenol Çorlu ise öğrencisi hakkında şunları söyledi: "Genç ve yetenekli arkadaşlarımızı kulübümüze kazandırmak öncelikli hedefimizdi. Bu hedefimizi birer birer gerçekleştiriyoruz. Özgür, kişiliğiyle, karakteriyle ve yeteneğiyle uzun yollar Fenerbahçe'ye hizmet edecektir. Kendisinden sonra gelecek arkadaşlara da örnek oluşturacaktır.
Şu an Teknik Direktör Aragones'in Paf takımda takip ettiği 2'den fazla futbolcumuz da bulunuyor. Onlar da bu prosedürden geçecekler. Sadece bizim altyapımız değil, Fenerbahçe'de oynayacağına inandığım genç yetenekleri de takip ediyoruz. Özellikle Almanya'yı yakından takip ediyoruz. Gökhan Töre ile anlaşmıştık ancak kendisi Chelsea'de oynamayı takdir etti. Özgür'e teşekkür ediyorum. Başkan Aziz Yıldırım'a ve tüm Fenerbahçe Yönetim Kurulu'na şahsım ve altyapı adına ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.

İmza atan yeni transferimiz Özgür Çek de son olarak söz aldı ve "Beni buraya layık gören Başkanımız Aziz Yıldırım'a ve Yönetim Kurulu'na teşekkür ediyorum. Bana olan güvenlerini boşa çıkarmayacağım. Bu formanın ne kadar büyük olduğunu biliyorum. Ve karşılığını vereceğime inanıyorum. Roberto Carlos benim örnek aldığım bir futbolcu. Onunla aynı takımda olmak ve idmanlara çıkmak çok heyecan ve gurur verici." dedi.

Özgür Çek imza attıktan sonra, basın mensuplarının bu kadar genç futbolcuyu bir arada transfer eden ve etme planı bulunan Fenerbahçe'nin, bir pilot takım kurma gibi bir düşüncesinin olup olmadığı yolundaki soruya Asbaşkanımız Şekip Mosturoğlu şu açıklamayı yaptı: "Evet bir pilot takım kurma düşüncemiz var. Önümüzdeki sezon veya daha sonraki sezonda, Bank Asya Ligi veya onun altındaki ligden bir takımı pilot takım olarak düşünüyoruz. A Takımımızda kadroya giremeyen oyuncularımız, bu pilot takıma göndermeyi düşünüyoruz" diye konuştu.

Özgür Çek hakkında:

Özgür Çek, 3 Ocak 1991 yılında Tokat Erbaa'da dünyaya geldi. 8 yaşında altyapımızda futbola başladı. Daha sonra 2002'de Harb-iş, 2004'de Pendikspor'da oynadıktan sonra 2006 yılında tekrar Fenerbahçe'ye geldi. U 17 ve U 19 Milli takımlarında tam 46 kez görev aldı.
Fenerbahçe profesyonel futbol takımıyla bugün 5 yıllığına sözleşmesini imzalayan yıldız oyuncu sol açık mevkiinde oynuyor.

Haberler 2009-02-27_imza1
Haberler 2009-02-27_imza2
Haberler 2009-02-27_imza3
Haberler 2009-02-27_imza4
Haberler 2009-02-27_imza5
Haberler 2009-02-27_imza6
aleynaß
Admin Admin
aleynaß

Haberler Vide
MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler EmptyPaz Mart 01, 2009 11:25 am

“Daha yeni başlıyoruz”
28 Şubat 2009 Cumartesi
Haberler 2009-02-28_ugo446

Haberler Clearpixel
Sivasspor maçında 2 gol birden kaydeden oyuncumuz Uğur Boral, Takımın iyi konsantre olduğu zamanlarda iyi şeyler yaptığını belirterek, "Bu galibiyet hiçbir şeyin sonu değil. Daha yeni başlıyoruz" dedi.
Maç sonrası açıklamalar yapan Uğur Boral, "Gol atmak çok önemli gerçekten de. Sivas gibi bir takıma iki gol atmak beni mutlu etti.. Yediğimiz goller defansif hatalarımızdan oldu. Sivas'ın pas yapmasına izin vermedik. İyi mücadele ettik. Fenerbahçe Takımı iyi konsantre olduğu zaman iyi işler yapıyor. Fenerbahçe ile kimse alaycı bir şekilde konuşamaz. Alaycı şekilde konuşulursa böyle bir skor ortaya çıkar. Geçen haftaki mağlubiyetten sonra buraya gelen gerçek Fenerbahçe taraftarına da teşekkür ediyorum. Bu galibiyet hiçbir şeyin sonu değil. Daha yeni başlıyoruz. Çarşamba günü de maçımız var. Formanın ağırlığıyla çıkıp sahada maç kazanamazsınız. Türkiye'deki takımlar artık iyi mücadele ediyor. Bugünkü oyuna baktığımız zaman, bir şeyleri başarmışız gibi görünüyor. Konsantrasyon eksikliğinden dolayı kötü oynuyorduk. Biz gerçekten onlara saygı duyuyoruz ama biz de Fenerbahçe'yiz. Bu galibiyet takımımızın güvenini inşallah yerine getirir" diye konuştu.
GOLLER CARLOS VE BALLI'YA HEDİYE
Ayrıca bugün attığı golleri Carlos ve Volkan Ballı'ya hediye ettiğini belirten Uğur Boral, "Carlos maçtan önce bugün benim için oyna ve gol at dedi. Gollerimden birini ona armağan ediyorum Ayrıca bugün attığım gollerden birini de, Fenerbahçe'deki görevinde tam da bugün 6. yılını dolduran Volkan Ballı'ya hediye ediyorum" dedi.
aleynaß
Admin Admin
aleynaß

Haberler Vide
MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler EmptyPaz Mart 01, 2009 11:25 am

“Oyuncularımı tebrik ediyorum”
28 Şubat 2009 Cumartesi
Haberler 2009-02-28_aragones446

Haberler Clearpixel
Teknik Direktörümüz Luis Aragones, Sivasspor maçında olağanüstü paslar kullandıklarını ve geriye düştükleri bir mücadeleyi çevirebildikleri için oyuncularını tebrik ettiğini söyledi. Ligin hala uzun bir maraton olduğunu savunan Aragones, lig sıralamasında üst bölümde çok fazla takım bulunduğunu ve şampiyonun son haftalarda belirleneceğini söyledi.
Sivasspor karşısında elde ettiğimiz 4-2'lik galibiyet sonrası açıklamalar yapan Aragones, takımı ve oyunu değerlendirirken, "Oyuncularımızı tebrik ediyorum. Biz taktik konuşmamızda ne konuştuysak hemen hemen hepsini sahaya yansıttılar. Özellikle pasları olağanüstü kullandık. Kontralara çok iyi çıktık. Geri düştüğümüzde de; oyuncularım geri dönüp o maçı oradan kaldırmayı başardılar. Atak kısmında da bugün olağanüstü işler yaptık. Defans hatalarını beğenmedim.Yediğimiz gollerde hatalarımız vardı" diye konuştu.
Fenerbahçe'nin yeniden eline geçecek fırsatları değerlendireceğini belirten Aragones, "Hala çok uzun bir maraton var. Tekrar bir fırsat gelecektir diye düşünüyorum. O fırsatlarla yeniden ileriye çıkabiliriz. Gelen fırsatları değerlendiremedik ama artık bundan sonra gelen fırsatları kaçırma lüksümüz yok. Lig uzun maraton. Son 5-6 haftada belirleniyor üst sıralar. Bu yüzden uzun bir maraton var önümüzde. Üstte çok fazla takım var. Bu yüzden bu sıralardan kopmamamız lazım. Şampiyon son haftalarda belli olacak" diye konuştu.
Tüm Dünyada durumun aynı olduğunu belirten Aragones, "İspanya'da, İngiltere'de, İtalya'da yani dünyanın her yerinde bu böyle. Takımlar 10-12 puan farkı bile açsa bu puan farkları kapanıyor" dedi.
Sivasspor'la Kupa'da hafta içinde yapacağımız maça da değinen Aragones, "Aynı takımla arka arkaya iki maç oynamak bazen oyuncuları etkileyebilir, karmaşık bir duygudur çünkü bu. Ama umarım o gün de başarılı oluruz. Çünkü kazanan takımı motive etmek daha zordur, kaybeden takımı motive etmek daha kolaydır. O gün biraz daha zorlanabiliriz diye düşünüyorum" dedi.
BASIN TOPLANTISI
Aragones, düzenlediği basın toplantısında da açıklamalar yaptı. Başkan Yıldırım'ın Fenerbahçe Dergisi'nin Mart ayı sayısındaki yazısında "Takımımızın oynadığı futbol bizleri gelecek için umutlandırmıyor" şeklindeki değerlendirmesi konusundaki yorumu sorulan Aragones, "Aziz Yıldırım bizim ve benim başkanımdır. Belki bazı puanlar kaybettik, mücadeleden uzaklaşmış gibi göründüğümüz anlarda bu tip yorumları doğal karşılıyorum. Şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacak bir takım olduğumuza inanıyorum. Şampiyonluklar son 6-7 haftada belli olur. Her an her şey olabilir. Takımıma inancım sonsuzdur. Başkan da bu maçı gördükten sonra tahmin ediyorum ki fikrini değiştirmiştir" diye konuştu.
Futbolcularının Sivasspor karşısında takdire şayan bir futbol sergilediğini belirten Aragones, "Oyuncularımı tebrik etmek istiyorum. Sergiledikleri mücadele takdire şayan. 1-0 ve 2-1 geriye düştükten sonra çok iyi geri dönüşler ve ayağa kalkışlarla, oradan çıkmasını bildiler. İyi pas yaptık. 4 gol attık ama 2 tane daha atabilirdik. Sivasspor'un ligin en az gol yiyen takımlarından birisi olduğunun da altını çizmemiz gerekiyor" ifadesini kullandı. Sivaspor ile Çarşamba günü yapılacak Fortis Türkiye Kupası Final mücadelesine de değinen Aragones, "Özellikle ben çarşamba maçı için karşı takımın antrenörüne göre daha fazla çalışacağımı düşünüyorum. Kaybeden takımı psikolojik anlamda bir yere getirmek daha kolaydır. Ama kazanmış takımın psikolojisini aynı tutmak için daha fazla mesaim olacak. Kupa mücadelesi benim her zaman için sevdiğim kulvardır. İspanya'da da kıymetli bir kulvardır. Ben olabildiği kadar bu yarışın içinde de takımımı tutmak istiyorum. Final oynamak ve şampiyon olmak istiyoruz" dedi.
Galatasaray Teknik Direktörü Skibbe'nin görevinden alınışının ardından Süper Lig'de Türkiye'de şu anda görev yapan tek yabancı teknik adam oluşu hatırlatılan Aragones, "Belki tek başıma kaldım yabancı olarak ama, ilk günden beri söylediğim bir şey var; Ben futboldan anladığım her şeyi Fenerbahçe'nin yararına kullanmak istiyorum. İyi bir takım yapmak için her zaman, zamana ihtiyaç vardır" şeklinde konuştu.
JD[Jonas]
JD[Jonas]

Haberler Vide
MesajKonu: Geri: Haberler   Haberler EmptyPaz Mart 01, 2009 3:54 pm

Haberler 2009-02-28_mc

Haberler 2009-02-28_mc(1)

Haberler 2009-02-28_mc(2)

Haberler 2009-02-28_mc(3)

Haberler 2009-02-28_mc(4)

Haberler 2009-02-28_mc(5)