Türkiye'nin Ashley Tisdale Fanı
Ashley Tisdale sitemizden yararlanmak için (kayıt) üye olmanız lazım.. Hemen üye olun !
Ashley Tisdale sitemizden yararlanmak için (kayıt) üye olmanız lazım.. Hemen üye olun !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ashley'le bir röportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Ash.Princess
Ashley Hayranı Ashley Hayranı
Ash.Princess

Ashley'le bir röportaj Vide
MesajKonu: Ashley'le bir röportaj   Ashley'le bir röportaj EmptyPtsi Kas. 30, 2009 10:13 pm

HSM'nin Sharpay'i,Disney'in güzel prensesi,müzik listelerinin yetenekli sarışını Ashley; aynı zamanda doğallığı ve kendine olan güveniyle örnek alınacak biri! Peki,Ashley'yi bügünlere taşıyan süreci onun ağzından dinlemye hazır mısın?
Kimlik Kartı
Tam Adı:Ashlet Michalle Tisdale
Takma Adı:Blondie
Doğum tarihi:2 Temmuz 1985
Doğum yeri:New Jarsey,ABD
Burcu:Yengeç
Ebeveyenleri:Mike ve Lisa Tisdale
Kardeşi:Ablası Jennifer Tisdale
Boyu:1,61
Saç rengi:Sarı
Göz rengi:Kahverengi

Posta Adresi:
Ashley Tisdale
c / o New Tant Managament PO Box 2939 Bevery Hills, CA 90213 USA

Merhaba Ash! Albümün tek kelimeyle harika ve pek çok insan seni Britney'nin eski haline benzetiyor...

Albümümdeki parçalar tıpkı hayranlarım gibi haraketli ve neşeli...Britney ile kıyaslanmaksa, bence harika birşey; çünkü küçükken onun en büyük hayranlarından biriydim.Öte yandan, kimseyi taklik etmiyorum ve kendi tarzımı oluşturmaya çalışıyorum.

Sen de mi Britney hayranıydın yani?

Evet, kesinlikle.Konserlerinden çoğuna gittim.Ona hayrandım ve hep onunla tanışmayı hayal ederdim.Ama bir yandan da kendime "O çok ünlü bir yıldız.Asla yanında gidip onla konuşamam," derdim.Bu yüzden, ben hep hayranlarıma yakın olmaya çalışıyorum.Cana yakın biriyim ve rahatça yanıma gelip bana "Merhaba" diyebilirsiniz. Sizi tanımak beni de çok mutlu eder!

Yıldızların yoğunlukta olduğu Los Angeles'ta yaşıyorsun. Diğer yıldızlar gibi zayıf ve şık olmak için üzerinde bir baskı hissediyor musun?

Buraya yerleştiğimde 13 yaşındaydım ve etrafımda olup bitenleri anlamak için çok küçük olduğumdan biraz zorlandım. Aslında Los Angeles kötü bir yer değil, ama insan kimlerle zaman geçirdiğine dikkat etmek zorunda. bügün Los Angeles'ta yaşıyorum, ama son derece normal bir yaşam sürüyorum ve canım ne isterse onu yiyorum. Çünkü asıl önemli olan, insanın sağlıklı ve mutlu olması.

Hep böyle özgüvenli biri miydin?

Ah, hayır! Küçükken çok çekingendim. Hala da kendime güvende hissetmediğim pek çok durumla karşılaşıyorum. Örneğin; ne zaman partiye katılsam, birden utangaçlaşırım.

Gerçekten mi? Oysa sana benzemek için her şeyi yapabilecek olan o kadar çok kız var ki...

Bu bana komik geliyor. Sanırım o insanlar benim de hep şimdiki gibi görünmediğimi bilmiyorlar. Eskiden saçlarım kahverengi ve dalgalıydı. Ama "Zack ve Cody"deki rölümü kapabilmek için, onları kestirip düzleştirmem ve sarıya boyatmam gerekti.

Ve böylece, bugün tanıdığımız tatlı sarışına dönüştün, değil mi?

Evet, kesinlikle. Ama işte tam da o dönemde, büyük bir ikileme düşmüş oldum.Kendi kendime "Neden beni olduğum gibi sevmiyorlar? Neden işim için kednimi değiştirmem gerekiyor?" diye sorup duruyordum. Üstelik hayranlarımdan bazıları Hilary Duff'ı taklit ettiğimi söyleyerek beni fena halde eleştirdiler. Oysa bu benim seçimim değildi; bunu yapmamın tek nedeni, başka seçeneğimin olmamasıydı!

Yaşadıklarından nasıl bir ders çıkardın?

Artık kim olduğumu ve ne istediğimi iyi biliyorum. Mükemmel olmadığımın farkındayım; ama bir daha asla kendimi başkalarının iseklerine göre değiştirmemekte de kararlıyım.

Favori rengi: Pembe
Favori yemeği: Sushi ve pizza
Favori filmleri: Yeni Evli, En İyi Arkadaşım Evleniyor
Favori kitabi:"Muhteşem Gatsby"-Scott Fitzgerald
Favori tasarımcılar: Diesel,Bebe,Abercrombie & Fitch
Favori yakışıklıları:Jake Gyllenhaal, Johnny Depp,Ashton Kutcher
Favori aktivitesi:Alışveriş yapmak
Favori müzisyenleri:Billy Joel, The Used, Nick Lachey
Favori Disney karakteri:Tinkerbell(Peter Pan'ın perisi)
Favori HSM şarkısı:"Breaking Free"
meRveciK <3
Moderatör Moderatör
meRveciK <3

MesajKonu: Geri: Ashley'le bir röportaj   Ashley'le bir röportaj EmptySalı Ara. 15, 2009 9:35 pm

teşekkürler canım çok güzel bilgilerr
https://misstisdale.yetkinforum.com
ashley_elff
ashley_elff

MesajKonu: Geri: Ashley'le bir röportaj   Ashley'le bir röportaj EmptyPtsi Ara. 28, 2009 2:53 pm

sgll
shiirbaz
shiirbaz

MesajKonu: Geri: Ashley'le bir röportaj   Ashley'le bir röportaj EmptyCuma Şub. 05, 2010 7:01 pm

sağol canım :)
http://www.leonardodicaprio.yetkinforum.net
xsakurax
Yeni Üye Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ashley'le bir röportaj   Ashley'le bir röportaj EmptySalı Haz. 08, 2010 4:40 pm

gsll sağol cnm

Ashley'le bir röportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası