Türkiye'nin Ashley Tisdale Fanı
Ashley Tisdale sitemizden yararlanmak için (kayıt) üye olmanız lazım.. Hemen üye olun !
Ashley Tisdale sitemizden yararlanmak için (kayıt) üye olmanız lazım.. Hemen üye olun !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hsm Dergisi Monique Röportajı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
0zqe*mM
Moderatör Moderatör
0zqe*mM

Hsm Dergisi Monique Röportajı Vide
MesajKonu: Hsm Dergisi Monique Röportajı   Hsm Dergisi Monique Röportajı EmptyCuma Nis. 24, 2009 1:45 am

Hsm Dergisi Monique Röportajı Picture279pv2
Sadece kendisiyle rekabet içinde!
Zeki ve kararlı-Monique Coleman,Taylor Mckessie'yi canlandırıyor ve beklentileri yüksek.Özellikle de kendisinden.
S: ''Kendini insan olarak nasıl tanımlarsın?''
C:''Eskiden hırslı biri olduğumu düşünüyordum,ama sonradan farkettim ki bir tek kendimle rekabet içindeyim.Hiçbir zaman başkalarından iyi olmayı düşünmedim.Sizin de kendiniz için en iyisini yapmanızı istiyorum,Kendimim de...Bence de bu rekabetin gerçek ruhu.''
S:''Başarılı olmak nasıl bir hiç?''
C:'' High School Musical hayatta başıma gelen en güzel şey.Los Angeles'ta tutunmaya çalışan bir aktristim.Garsonluktan,bebek bakıcılığına kadar milyonlarca işte çalıştım.''
S:''Bunu bekliyor muydun?''
C:Bazı şüphlerim vardı,bana uygun olduğundan emin değildim.Ama karakter o kadar harika,hikaye o kadar iyiydi ki...Üstelik Kenny Ortega ile çalışma fırsatı yakalayacaktım.Böylece oldu ve sayesinde bütün hayatım değişti!''
S:''Filmdeki en favori anın hangisi?''
C:''Kapanış şarkısı All for One'dan sonra çektiğimiz final.Gece geç saatte golf sahasındayken ve bir anda fiskiyeler açıldı,biz de çocuklar gibi onların altına girip,koşuşturuyorduk.Ekiple birlikte en çok eğlendiğimiz an...
Harikaydı.
S:High School Musical ekibiyle nasıl bir duygu?''
C:''Onların yanında evimde gibi hissediyorum!''

Hsm Dergisi Monique Röportajı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası