Türkiye'nin Ashley Tisdale Fanı
Ashley Tisdale sitemizden yararlanmak için (kayıt) üye olmanız lazım.. Hemen üye olun !
Ashley Tisdale sitemizden yararlanmak için (kayıt) üye olmanız lazım.. Hemen üye olun !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Starlardan Işıltı Sırları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
mella.
Admin Admin
mella.

Starlardan Işıltı Sırları Vide
MesajKonu: Starlardan Işıltı Sırları   Starlardan Işıltı Sırları EmptyPaz Mart 15, 2009 4:50 pm

Zac^ın Star Olma Sırrı Neymiş Bakalım Mutlu

''Aktör Olmak İstediğime Dair Hiçbir Fikrim Yoktu Kafamda.Tıpkı Diğer Çocuklar Gibi Liseye Gittim.Gelecekle İlgili hiç Belirli Plan'ım Yoktu.Sonra Hobi Olarak Oyunculuk Yapmaya Başladım.Sadece Keyif Almak İçin Başladığım Bir Aktivitenin Bu Kadar Büyüyeceğini ve Bana Bu Kadar Büyük Artılar Getireceğini Asla Tahmin Etmezdim.Sonra Bütün Kapılar Açıldı ve Muhteşem Projelerde Yer Aldım.Şuan'da Harika Vakit Geçiriyorum''

Demekki Zac'ın Star Işıltısı Hobi İle Başladığı Yolda İlerlemekten Geliyor
Okulda Tiyatro Klübüne Girmeyi düşünmediğin İçin Pişman Olabilirsin,Çünkü Zac^nde Yaptığı Tek Şey Buydu. :):Eğer Okulda Böyle Bir Bölüm Yoksa Neden Sen Bir Tiyatro Klübü Kurmuyorsun ?

Alıntıdır (Heygirl Dergisi)

https://misstisdale.yetkinforum.com
shiirbaz
Ashley Hayranı Ashley Hayranı
shiirbaz

Starlardan Işıltı Sırları Vide
MesajKonu: Geri: Starlardan Işıltı Sırları   Starlardan Işıltı Sırları EmptyPerş. Şub. 04, 2010 3:09 pm

sağol canımm :)
http://www.leonardodicaprio.yetkinforum.net

Starlardan Işıltı Sırları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası