Türkiye'nin Ashley Tisdale Fanı
Ashley Tisdale sitemizden yararlanmak için (kayıt) üye olmanız lazım.. Hemen üye olun !
Ashley Tisdale sitemizden yararlanmak için (kayıt) üye olmanız lazım.. Hemen üye olun !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ashley Tisdale Yardım Konserinde

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
0zqe*mM
Moderatör Moderatör
0zqe*mM

Ashley Tisdale Yardım Konserinde Vide
MesajKonu: Ashley Tisdale Yardım Konserinde   Ashley Tisdale Yardım Konserinde EmptyÇarş. Şub. 25, 2009 2:38 pm

Bu yıl ikiniciSİ düzenlenecek olan "Variety’s Power of Youth" organizasyonunun amacı dünya çocukları için dikkat çekmek.4 Ekim günü gerçekleşek olan organizasyon sayesinde medyanın dikkati dünyanın heryerinde din dil ırk vs. ayırt etmeden çocuklara yardım etmek amacına yönelecek. genellikle genç yıldızların katıldığı organizasyona bu sene Hilary Duff, Miley Cyrus, Dakota-Elle Fanning, Demi Lovato, Corbin Bleu, Eliza Dushku, Olivia Thirlby, Ashley Tisdale ve Emma Roberts katılacak. genç yıldızlar performans sergileyecek, interaktif oyunlar oynayacak ve çocuklar için bağışlarda bulunacaklar.Evet sanat dünyasının böyle iyi gençlere ihtiyacı var"
MissTisdale
Alışan Üye Alışan Üye

MesajKonu: Geri: Ashley Tisdale Yardım Konserinde   Ashley Tisdale Yardım Konserinde EmptyÇarş. Şub. 25, 2009 6:11 pm

ayy ii kalpli meleimm
very_lovely
Alışan Üye Alışan Üye
very_lovely

MesajKonu: Geri: Ashley Tisdale Yardım Konserinde   Ashley Tisdale Yardım Konserinde EmptyC.tesi Mart 07, 2009 8:23 pm

evt
=Sweet Angel=
Ashley Hayranı Ashley Hayranı
=Sweet Angel=

MesajKonu: Geri: Ashley Tisdale Yardım Konserinde   Ashley Tisdale Yardım Konserinde EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 8:51 pm

Çok iyi bir kız xD Sağol.. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü ama.. Neyse xD
AshLeyHiLaL
Ashley Üyesi Ashley Üyesi
AshLeyHiLaL

MesajKonu: Geri: Ashley Tisdale Yardım Konserinde   Ashley Tisdale Yardım Konserinde EmptyPaz Mayıs 31, 2009 2:44 pm

Sağol canımm.
Ashqoliq
Alışan Üye Alışan Üye
Ashqoliq

MesajKonu: Geri: Ashley Tisdale Yardım Konserinde   Ashley Tisdale Yardım Konserinde EmptyPerş. Ağus. 27, 2009 9:45 pm

Çok iyi kalpli biri onu sevmemin bir nedeni de bu

Ashley Tisdale Yardım Konserinde

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası